Svenska English

Handledare

Här finner du certifierade handledare och de kontaktuppgifter de valt att publicera. Vill du beställa en JGL-utbildning kontaktar du någon av handledarna!
 
Namn E-post
Charlotte Axelsson  charlotte@caxc.se
Anders W Berggren berggren@sententia.se
Magdalena Helander magdalena@simplify-act.se
Sophia Ivarsson
Jesper Jansson jesper@sqild.se
Pernilla Lovén pernilla.loven@normact.se
Bruno Rudström brurud@chalmers.se
Liselott Vahermägi liselott.vahermagi@gmail.com
Anne-Marie Wallouch Anne-Marie.Wallouch@kristinehamn.se
Annelie Wiker Anneli.Wiker@kristinehamn.se

Vill du går JGL i en öppen kurs läs mer här!